Par mums - SIA NanoTec Latvija

Par mums

NanoTEC Latvija biotehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas uz profesionālās augstas veiktspējas biotehnoloģisko tīrīšanas produktu izplatīšanās in pētījumiem.

Uzņēmums NanoTEC Latvija tika dibināts 2010.gada maijā, taču neskatoties uz jaunību, darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti savā jomā. “Entuziasms!” „Šis vārds pirmais nāk prātā, kad Jūs tiekoties ar mūsu komandu” – teica Andrejs Petrovs, galvenais izpilddirektors.

Bez tā, jebkurā gadījumā nevar iztikties, veidojot uzņēmumu ar mērķi aizņemt vadošo lomu tirgū, vai strādājot uzņēmumā kas jau ir pasaules līderis savā jomā. Tāpēc mēs saistām mūsu veiksmi un atzīšanu tirgū ne tikai ar bioloģisko produkciju spējām, kas tiešām pārspēj tradicionālas ķīmiskas vielas, bet arī ar lielu komandu centību un atsauksmi.

Kopš tās darba uzsākšanas, NanoTEC Latvija rāda inovācijas, apvienojot zināšanas ar jaunas biotehnoloģijas un vieglas ķīmijas izmantošanas iespējam. “Mūsu mērķis ir sasniegt visaugstākās standartus attiecībā uz gala lietotājiem, rūpējoties par vidi, produktu veiktspēju un kvalitātes kontroli”. “Mūsu tehnoloģijas apvieno izsmalcinātas baktēriju kultūras un dažādo bioloģisko molekulu aktīvas raudzēšanas ekstraktus, kas rāda produktus, kuri ir 100% droši, efektīvi un apmierina Jūsu vēlmēs.