Sertifikācija - SIA NanoTec Latvija

Sertifikācija

Pēdējo desmit gadu laikā, logotips Ecolabel, ir kļuvis par Eiropas patērētāju simbolu, kuri vēlas skaidri noteikt pareizo izvēli dabas aizsardzībā. Écolabel ir augstākā vides draudzīgais standarts pasaulē. BIOLIFE ir viens no retajiem “ārpus Eiropas” uzņēmumiem (ja ne vienīgais) kurš ir saņēmis ekomarķējuma sertifikāciju.
BIOLIFE produkti ar “Ekopuķīti” ir sertificēti Francijas organizācijai AFNOR un ievēro stingras ekoloģiskas kritērijus un atbilst stingrām kvalitātes kritērijam. Uzņēmuma ražošanās telpas arī tika pārbaudītas, kā daļa no Ekomarķējuma procesā. BIOLIFE ekoloģiska atbildība, tās procedūras un pārvaldības metodes arī ir pārbaudītas.
BIOLIFE produkti ir sertificēti ar Environmental Choice™ programmu. EcoLogo sertifikācija apliecina BIOLIFE apņemšanos piedāvāt produktus un pakalpojumus, kas atbilst programmas stingrām vides kvalitātes un darbaspējas kritērijam.  
LEED (Vadītspējas, enerģijas un vides dizains) Zāļu Ēku Reitinga Sistēma® ir brīvprātīga, jābalstās uz vienprātības principu valsts standartu, izstrādājot augstas veiktspējas, ilgtspējīga ēkās. Locekļi ASV Green Building Padomes pārstāv visus segmentus būvniecības nozare izstrādāja LEED un turpina veicināt tās attīstību.
Padariet savu LEED sertifikāciju par realitāti, izmantojot BIOLIFE tīrīšanas līdzekļus.

• novērš ēku „slimības” sindromus
• samazina darba kavējumus
• palielina darbinieku saglabāšanu
• palīdz piesaistīt jaunus nomniekus
 
Apstiprināts ar Woolsafe – Woolsafe Approved, darbības standarts delikātu paklāju šķiedrām un krāsām.  
Kopš mūsdienu laikmetā, uzkopšanās nozarēs dominēja ķīmiskā rūpniecība. Šī nozare nikni koncentrējās uz naftas resursiem, meklējot iespējas pārvērst tos par aktīviem tīrīšanas līdzekļiem.
Tagad, kad mēs redzam ši resursi aizvien izsmelti, ķīmiskā rūpniecība pagriez savu izsalkumu uz lauksaimniecības resursiem. Lauksaimniecības resursi ir atjaunojamie, bet tie tiek ražoti plašas aramzemes platībās, kuras ir ierobežotās. Ja Jūs ņemat vērā sociālekonomisko ietekmi (pārtikas cenu kāpums, ierobežotu pieeju noteiktiem pamata graudiem uc), apakšējā līnija ir katastrofiska. Faktiski, ķīmiskās rūpniecības stratēģija vienmēr ir bijis viena un ta paša: izmantot resursus un ražot piesārņojošu produkciju.
BIOLIFE tehnoloģiska pieeja ir izmantot atjaunojamas un palielināmas biotehnoloģijas kvalitātes, lai ierobežotu naftas un augu resursu izmantošanu. BIOLIFE pieeja ir pārvērst resursus par resursiem, cik vien iespējams, un neizmantot resursus, kas pārvēršas par atkritumiem.