Tehnoloģija - SIA NanoTec Latvija

Tehnoloģija

Vispārīga informācija

Bioloģiski aktīvas sastāvdaļas, vai, kā tas darbojas?
Mūsu produktu tīrīšanas veiktspēja, ir saistīta ar bioloģiski aktīvām sastāvdaļām – kultūru baktērijām, kas nodrošina augstu produktu darbību, gan starp tīrīšanas periodiem, gan aukstā ūdenī.

Atstājiet tīrīšanu dabai

Pēc produkta atšķaidīšanas ūdenī, baktērijas aktivizējas, kļūst par virsmas neredzamu darbinieku armiju un sāc strādāt nenogurstoši, sadalot taukus un eļļu uz ūdens un oglekļa dioksīdu, kamēr nebūs noņemti visi organiskie piesārņojumi no virsmas un nepatīkamā smaka, kas parādās, dabiska dalījuma procesā starp tīrīšanas periodiem. Produkti sāk strādāt, kad piesārņojums nokļūst uz virsmas, un produktu darbaspēja pieaug ar katru tīrīšanu. Tādējādi produkti padara visgrūtāko darbu Jūsu vietā, un novērš nepieciešamību izmantot kodīgu ķīmiju.

Draudzīgums

Produktu nekaitīgums ir panākts ar zemu ķīmisko sastāvdaļu koncentrāciju. Produkti satur tikai maigas ķīmiskas sastāvdaļas, kas tiek izmantotas pēc iespējas mazākā koncentrācijā, kuras vienīgais mērķis ir atbalstīt un iedrošināt bioloģiski aktīvu sastāvdaļu dzīvotspēju. Produkti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, Eiropas programmai un starptautiskām prasībām (EcoLogo, EcoLabel, Leeds, Enviro-Perfomance, utt), vides aizsardzībai un ķīmiskās rūpniecības ražošanas negatīvai ietekmei un ķīmisko produktu lietošanu samazināšanai.

Programma BIO TrioClean

Programma ar augstu pievienoto vērtību.
Universālo līdzekļu augstās koncentrācijas dēļ samazinās nepieciešamo tīrīšanas produktu skaits tikai līdz trijiem, kas palīdz samazināt noliktavas vietas izmantošanu, atvieglo produktu pasūtīšanas procesu, atvieglo produktu izmantošanu, samazina transporta, atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādājumu izmaksas, u.c.

Biotehnoloģisko produktu augstā veiktspēja sniedz tūlītēju (fermentu ekstrakti) un ilgtermiņa (īpašas kultūras baktērijas) attīrīšanas efektu un atvieglo nākamo tīrīšanu.

Augstas precizitātes mērīšanas sistēmas ar fiksētu likmi ļauj jums saņemt biotehnoloģisko produktu precīzu koncentrāciju, samazinot izmaksas izraisīto, nepareizo produktu atšķaidīšanas procesā.

Biotehnoloģisko produktu vienkāršība un apmācīšanas vieglums, kopā ar “zaļo” tīrīšanas metodi: krāsu kodēšanas sistēmām, apzīmējumu, higiēnu un produktu izmantošanas instrukcijām. Tas viss palielina darbinieku produktivitāti un nodrošina optimālu rezultātu ar minimālu risku, samazinot kļūdas un nelaimes gadījuma notikumus.

Augsta līmeņa drošība biotehnoloģisko produktu, neitrāla Hp dēļ, novērš riskus un samazina darbinieka pienākumu loku.