Piegādē

Mēs vienmēr tuvināmies cilvēkiem, neatkarīgi no valstiskās iekārtas, pie varas esošās partijas vai vēja virziena. Uzņēmums „Omniva“ laika gaitā ir mainījies, kā arī mēs paši esam veikuši savas izmaiņas. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis ienest pasauli ikvienā mājā. Mēs cīnījāmies par to, lai cilvēki varētu sazināties savā starpā, nosūtīt preces un apmainīties ar informāciju. Tieši par to liecina mūsu vēsture, kas oficiāli sākās 1918. gada 13. novembrī.

DPD Latvija ir sūtījumu piegādes tirgus līderis. Katru dienu vairāk nekā 250 profesionāli darbinieki rūpējas par Jūsu sūtījumiem, lai tie tiktu piegādāti ātri un Jums ērtā veidā.

Kopš tā laika, kad 2004. gadā, piegādājot pirmos sūtījumus klientiem, vienlaikus iepazīstinājām arī ar sevi – jaunu sūtījumu piegādes kompāniju, uzņēmums Venipak ir mainījies līdz nepazīšanai. Visu uzmanību veltījām klientiem un viņu augošajām vajadzībām, tāpēc šodien esam ne tikai vadošais uzņēmums Baltijas valstīs , bet arī globāls uzņēmums, kas sniedz transporta un loģistikas pakalpojumus visā pasaulē.

Svarīgi!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).

Top
Mans iepirkumu grozs
There are no products in the cart!
Turpināt iepirkties
0
X