Sejas maska – respirators FFP2 Carbon (melna) 3gb/iepak

12.95

RespiPro Carbon FFP2 nano respirators pasargā jūs no 99,9% vīrusu, baktēriju, smoga un ziedputekšņu, kā arī novērš nepatīkamās smakas. Tas viss notiek, pateicoties nanofiber membrānai un aktivētās ogles slānim. Respiratoram ir unikāla ergonomiska forma, tāpēc tas lieliski der katram. RespiPro Carbon ir divi izmēri M un L.

Clear
Qty:
SKU: 99-99874 Kategorija:

Apraksts

RespiPro Carbon  – pretvīrusu nano respirators (sejas maska)
Šī filtrējošā sejas maska ​​ir paredzēta COVID-19 aizsardzībai. Kā pieprasīts Pasaules Veselības organizācijas ieteikumos, šim konkrētajam lietojuma sejas maskām piešķirtais nominālais aizsardzības koeficients ir tāds pats kā FFP2 kas noteikts EN 149: 2001 + A1: 2009.

Pateicoties tās pirmās klases īpašībām (piemēram, svaram un pielāgojamībai), RespiPro Carbon ikvienam lietotājam nodrošinās komforta un drošības sajūtu ikdienas lietošanai.

Īpaši viegls respirators (svars tikai 4 g)
RespiPro Carbon ir sertificēts anti-COVID-19 respirators (ES regula RFU 02.075 ver. 2).
Nanofiber membrāna bloķē 99,9% vīrusu
Ideāla aizsardzība sabiedriskajā transportā, vilcienos, autobusos un lidmašīnās, darbā, iepirkšanās vai pie ārsta
Tās unikālā ergonomiskā forma lieliski iederas katrai sejai
Saliekama deguna saspraude nodrošina, ka apkārt respiratoram nenokļūst gaiss
Respiratoru savā vietā notur divas ausu cilpas (lai tās būtu labāk piemērotas, savienojiet tās galvas aizmugurē ar plastmasas sprādzi, kas pievienota izstrādājumam).

Kā darbojas pretvīrusu respirators RespiPro Carbon?
Respirators lepojas ar RESPILON® nanošķiedru membrānu, kas ir ārkārtīgi blīvs un spēcīgs šķiedru tīkls. Tas var apturēt pat vismazākās gaisā esošās cietās un šķidrās daļiņas. Turklāt tas darbojas abos virzienos, tāpēc aizsargā ne tikai jūs, bet arī apkārtējos.

Papildus informācija

Izmers

,